İstanbul Tabelacı

İstanbul Tabelacı

İstanbul tabelacı olarak ışıklı tabela, totem tabela, pleksi kutu harf tabela, krom ve fileli kutu harf tabela ve çatı tabelası reklam hizmetleri sunuyoruz. İstanbul tabelacı için +90 532 710 29 38 telefon numarasından bizleri arayarak tabela fiyat teklifi alabilirsiniz.

Işıklı Tabela

Işıklı tabela, içerisine ışığın monte edilliği özellikle geceleri de görülme ihtiyacı duyan firmaların ihtiyaçlarını karşılamada etkin bir reklam aracıdır.

Totem Tabela

Totem tabela, açık hava reklamları olarak etkin durumdadır. Totem tabela, açık hava ortamlarında, cadde kenarlarında ve şehirler arası yollarda kullanılmaktadır. Uzaklığa göre boyutları ayarlanabilen reklam çeşididir.

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, isim ve logolar router ve lazer cihazlarla kesilerek harf şekline getirilir daha sonra çeşitli malzemeler kullanılarak tabela haline getirilir. Kutu harf tabela iç ve dış ortamlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Kutu harf tabela çeşitleri pleksi, dekota, aliminyum, paslanmaz krom, prinç kutu ve köpük kutu olarak çeşitlere ayrılmaktadır.

İstanbul tabelacı olarak sağladığımız hizmetler ile siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunarız. İstanbul tabelacı arıyorsanız bir telefon yakınınızdayız.

Hizmetlerimiz

Işıklı Tabela Reklamları
Işıklı Tabela Reklamları

Işıklı tabela, tabelanın içerisinde ışığın bulunduğu...

Kompozit Cephe Kaplama
Kompozit Cephe Kaplama

Kompozit cephe kaplama, alüminyum malzemeler...

Çatı Tabelası Reklamları
Çatı Tabelası Reklamları

Çatı tabelası, firmaların reklamlarını daha...

Afiş Reklamları
Afiş Reklamları

Afiş Reklamları, tanıtım ve organizasyonlar...

Kutu Harf Tabela
Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, lazer cihazlarla kesilerek...

Totem Tabela Reklamları
Totem Tabela Reklamları

Totem tabela, uzaklığa göre boyutları ayarlanan...