Bir Bakışta Firmamız

Tabelacı olarak, tabela ve reklamcılık sektöründe 1987 yılından günümüze kaliteli hizmetten ödün vermemeden müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.

Dijital baskı ve reklam sektöründe 30 senelik birikimle hizmetlerini müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmaktadır.

İstanbul’da Esenler ilçesinde kurulan firmamız, reklam sektöründe büyük markalara hizmet vererek İstanbul genelinde büyük projelere imza atmıştır.

Firmamız, en son teknoloji cihazları kullanarak ışıklı tabela, pleksi tabela, paslanmaz kutu harf tabela, krom tebala, totem tabela, vinil germe tabela, kompozit cephe giydirme, çatı tabelası, folyo baskı ve afiş reklam hizmetleri alanında üretimini ve montajını sürdürmektedir.

Firmamız, her türlü özel reklam ihtiyaçlarına çözüm üretmek amacıyla deneyimli kadrosu ile kişiye ve firmaya özel değişik renk ve modelde reklam ve stratejiler geliştirmektedir. Sunduğumuz hizmetleri en iyi şekilde tasarlayarak uzman kadromuzla montajını yapıyoruz. Firmamız, satış sonrası verdiği teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı başarmaktadır.

Hakkımızda

Vizyonumuz;

şirketlerin reklam ihtiyaçlarını ve reklam hizmetlerini modern, teknolojik ve estetik bir şekilde doğru olarak yansıtmak.

Misyonumuz;

reklam ve dijital baskı alanında müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak yenilikçi ve modern çözümler üreterek sektöre yön vermek.