Kompozit Cephe Kaplama

Kompozit Cephe Kaplama

Kompozit cephe kaplama, alüminyum malzemeler kullanılarak binaların dış cephelerinin standartlara uygun şekilde aliminyum kompozit panel kaplama sistemidir.

Aliminyum kolay şekil aldığı için kompozit cephe giydirme ve kaplama uygulaması kolaydır. Kompozit panel ile yatay veya dikey şekilde montaj yapımı mümkündür. Kompozit paneller, iki alüminyum arasına yerleştirilmiş polietilen malzemeden oluşmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte kompozit cephe kaplamalarında sık tercih edilen bu paneller hem montajı kolay hem de ekonomik olması nedeniyle avantajlıdır. Hafif olmasına rağmen oldukça dayanıklı olan kompozit panellerin temizliği ve bakımı kolaydır. Birçok renk tercihi yapılabilecek panellerin özel renk ve özel ebatlarda üretilmesi de tercih edilmesini artırmaktadır.

Kompozit cephe kaplama ile yapılan reklamlar daha çok dikkat çekmektedir. İşletmeyi ve yapılan reklamı daha fazla anlatmak adına oldukça etkin bir reklam yöntemidir.

Kompozit cephe kaplama reklamları 24 saat etkin bir şekilde görülebilme özelliği ile insanların algısı üzerinde marka ve kurum bilinci oluşturma konusunda etkin bir reklam aracıdır.

Hizmetlerimiz